Ana SayfaKullanım Şartları

Kullanım Şartları

Saglikserum.com adıyla hizmet veren sitemizi ziyaret eden kişi ve kuruluşlar, bu sitenin aşağıda belirtilen kullanım şartlarını tümüyle okumuş, anlamış ve tamamen kabul etmiş sayılırlar. Eğer kullanım şartlarımız size uygun gelmiyorsa sitemizi kullanmaya son veriniz.

Sitemizde yer alan içerik, görseller vb. tümüyle sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu sebeple sitemizde yer alan herşeyin, kişilere özel teşhis ya da tedavi amacı olarak kullanılmaları söz konusu değildir. Sitemizde yer alan içerikler ve görsellerin bilimsel bir dayanağı yoktur aynı zamanda teşhis koyma ve tedavi etme özellikleri taşımaz. Ziyaretçilerin konu hakkında genel bilgi edinmesi ve profesyonel yardım almadan önce çeşitli terim ve bilgilere aşinalık kazanması amacıyla hazırlanmaktadır.

Saglikserum.com ‘da yer alan yazılı ya da görsel bilgilerin kullanılması neticesinde doğabilecek herhangi bir sorun veya şikayetten bu site sahipleri sorumluluk almaz yada başkaları tarafından sorumlu tutulamaz.

Saglikserum.com ‘da yer alan yazılı ve görsel bilgilerin kullanılmasından ve değerlendirmesinden ziyaretçilerin kendileri sorumludur.

Sitemizde yer alan içeriğin sadece bilgi edinme amacıyla kullanılması söz konusudur.

Sitemizi ziyaret eden, içeriğini dikkate alan herkes yukarıda yer alan kullanım şartlarını ve kullanım koşullarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılır.