Ana SayfaGizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Saglikserum.com’ adıyla hizmet verdiğimiz sitemiz reklam sponsorlarıyla iş birliği içerisindedir. Bu doğrultuda sitemizde Google Adsense reklamlarına yer verilmektedir. Üçüncü taraf olan Google Adsense reklamlarında, Google çerezlerinden yararlanılır. Sitemizin ziyaretçilerine hitap eden konularda reklam yayımlanması için bu yönteme başvurulur.

Sitemizi ziyaret etmeniz sonucunda reklam verenler (Adınız, E-posta, telefon bilgileriniz) haricinde ürünlerin size hitap ettiğini düşündükleri durumda bu verileri sizlere ulaştırabilmek için çerezlerden yararlanır.

Sitemizde yorum olarak görüşlerinizi bildirmeniz halinde.Yorum yapılırken istenilen adınız, soyadınız, E-posta, site adresiniz gibi bilgileriniz tekrardan irtibat kurabilmek adına tarafımızdan arşivlenebilir.

Saglikserum.com’dan diğer sitelere verilen bağlantıların içeriği ile ilgili hiçbir sorumluluğu yoktur. Bağlantı verilen sitelerin kendi gizlilik ve kullanım koşulları bulunmaktadır. Sitemiz aracılığı ile bağlantı verilen linklere erişim sonucunda ulaştığınız adresin kendi şartlarını okumanızı tavsiye ederiz. Aynı zamanda bağlantı verilen siteleri ziyaret eden kullanıcılarımıza dair veri alma, saklama ve bu verilerden yararlanma hakkımızı saklı tutmaktayız.

Saglikserum.com adresini ziyaret eden bütün kullanıcılar gizlilik politikasını tümüyle okumuş ve kabul etmiş sayılır.